Mağazamızdan aldığınız her ürün Selçuklu Soba garantisi altındadır. 

selcuklusoba.com’dan satın almış olduğunuz ürünü; yanlış ürün ve yanlış renk gönderimi gibi sitemizden kaynaklanan sebepler dahilinde kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybetmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde “Geri İade” bölümünden oluşturduğunuz iade formuyla iade edebilirsiniz.  Müşteri Hizmetleri departmanımızdan iade formu onayı alınmadan gönderilen paketler takip açısından sorun oluşturacaktır.

İade işlemi

Ürünü, siparişin elinize ulaştığı günü takip eden 14 (on dört) iş günü içerisinde paketi hasar görmemiş ve kullanılmamış olarak tüm aksesuarları ile birlikte, Geri İade formu oluşturup, tüm fatura nüshaları ile birlikte iade edebilirsiniz. Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Alıcı, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle; eğer kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Ürün İade Bedeli

Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Ürün bedeli, ürün depoya ulaştığı andan itibaren iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iade tutarının kredi kartınıza yansıması, iadeden sonra 5 iş günü sürebilir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Ürün Değişimi

Orijinal paketi açılmış ve kullanılmış ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır. Aksi durum olmayan tüm ürünlerimizi 14 gün içinde sebepsiz iade edebilirsiniz.

Sipariş İptali

Siparişinizin durumu ” Kargoya Verildi ” olarak güncellenmedi ise,  [email protected] adresimize mail atarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Sipariş iptal onayı tarafınıza e-posta yoluyla bildirilecektir.

Siparişiniz kargo aşamasındaysa; ürün geldikten sonra “Geri İade” bölümünden iade  formunu doldurmanız gerekmektedir. İptal edilen siparişleriniz de kullanmış olduğunuz Kupon Kodunuz varsa , siparişinizin iptalinin onaylanmasının ardından hesabınıza tekrar yüklenecektir.

Sohbet İçin TIklayınız.